menu
Aktualności

<< Poprzednia strona 1 2 3181 182 183 Następna strona >>

Komunikat Komisji Gier .

Posted by Edward Chmura on 2018-08-11 10:06:42 CEST

Komunikat Komisji Gier Podokręgu Stalowa Wola dotyczący rozgrywek
Klasa "A" grupa 1 i 2 .
1. W związku z wycofaniem się z dniem 10.08.2018 r. drużyny seniorów Górnowa Górno z rozgrywek sezonu 2018/2019 Komisja Gier Podokręgu podjęła n/w decyzje .
- drużyna KS Łęg Stany - została przesunięta do Klasa "A" gr. 2 w miejsce wycofanej Górnowie Górno .
- w miejsce Łęg Stany - pozostaje w Klasie "A" zgodnie z przepisami i Regulaminem drużyna Kolejarz Knapy .
2 . I kolejka z udziałem Kolejarz Knapy / zmian zostaje odwołana . Termin meczów
- Kępie Zaleszańskie - Kolejarz Knapy
- Azalia Brzóza Królewska - Łęg Stan - 12.08.2018 r. 16.00
- zostanie podana w terminie uzgodnionym pomiędzy drużynami .

Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola

Posted by Edward Chmura on 2018-08-10 11:53:47 CEST

Puchar Polski
I RUNDA – 2018/2019
29.08.2018 r. godz.17.00


1 Płomień Trześń - Sokół Sokolniki
2 Bukowa Jastkowice - Stal Gorzyce
3 Sparta Jeżowe - Siarka II Tarnobrzeg
4 Sanna Zaklików - Olimpia Pysznica
5 LZS Zdziary - MKS Sokół Nisko
6 LZS Żabno - KS Czarni Lipa
7 OKS Wielowieś - Słowianin Grębów
8 KS Sarzyna - LKS Brzyska Wola
9 Retman Ulanów - KS Sokól Kamień
10 Wisan Skopanie - -Stal II Stalowa PSA
11 KS Żupawa - LZS Jadachy
12 Pogoń Leżajsk - Staromieszczanka
13 LZS Krzątka - Stal Nowa Dęba
14 Victoria Giedlarowa - Unia Nowa Sarzyna
15 Orzeł Glinianka - Rotunda Krzeszów
16 Huragan Żdziechowice - San Kłyżów

- III runda - 1/16 – 16 drużyn 19.09.2018 r.
Godz.16.00
- IV runda - 1/8 – 8 drużyn 10.10.2018 r.
Godz.16.00
- IV runda - 1/4 – 4 drużyn 7.11.2018 r.
Godz.13.00

ZASADY AWANSU I SPADKÓW W SEZONIE 2018/2019 .

Posted by Edward Chmura on 2018-08-04 09:24:41 CEST

Zasady awansu i spadków w sezonie 2018/2019 Podokręgu Stalowa Wola .
Klasa "O" ; "A" : "B" - sezon 2019/2020
1.Klasa „O” - 16 drużyn
2. Klasa „A” gr.1 i „A” gr.2 po 16 drużyn.
3. Klasa „B” gr.1,2,3, : – ilość grup w zależności od ilości drużyn / terytorialnie.


WARIANT I – nikt nie spada z IV ligi
1.1 Z klasy okręgowej do IV ligi awansuje mistrz klasy okręgowej .
1.2 Do Klasy „A” spadają automatycznie drużyny zajmujące 15, 16, 17 i 18 miejsce w klasie okręgowej
1.3 Z klasy „ A ” awansują automatycznie mistrzowie grup : „ A” gr. 1 i „ A ” gr. 2.
Wicemistrzowie Klasy A1 i A2 rozegrają dwumecz o AWANS. Ustala się mecz i rewanż – gospodarzem pierwszego spotkanie jest zespół z gorszym bilansem punktowym, następnie bramkowym itp.
1.4 Z klasy „ A ” spadają automatycznie 3 ostatnie drużyny zajmujące 14, 15 i 16 miejsce w klasie
1.5 Do klasy „ A ” awansują mistrzowie klas „B” gr. 1, 2, 3, oraz Wicemistrz Klasy „B” gr. 1, 2, 3, z najlepszym przelicznikiem zdobytych punków w przeliczeniu na jeden mecz.

Czytaj Więcej...

<< Poprzednia strona 1 2 3181 182 183 Następna strona >>
copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl