menu
Aktualności

<< Poprzednia strona 1 2 3162 163 164 Następna strona >>

Puchar Polski na szczeblu Podokręg Stalowa Wola .

Posted by Edward Chmura on 2017-09-18 09:49:28 CEST

Komisji Gier Podokręgu Stalowa Wola .
Puchar Polski 1 / 8 Finału na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola .
20.09.2017 r. godz.16.00

1. LZS Zbydniów - Unia Skowierzyn
2. Sokół Sokolniki - MKS Sokół Nisko
3. LKS Wola Baranowska - Siarka II Tarnobrzeg
4. Junior Zakrzów - LZS Jadachy
5. Sokół Kamień - Stal Nowa Dęba
6. Unia Nowa Sarzyna - wolny los ( wycofała się drużyna Rotunda Krzeszów)
7. KS Żupawa - Olimpia Pysznica - godz.16.30
8. Stal II Stalowa Wola PSA : San Kłyżów godz. 17.00

Nie obowiązuje przepis o młodzieżowcu .

Mistrzostwa Podkarpacia rocznik U12/ U13

Posted by Edward Chmura on 2017-09-18 09:45:53 CEST

Konsultacja zawodników na Turniej Mistrzostwa Podparcia o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN w piłce nożnej chłopców U12/ U13 ( rocznik 200-5/2006 )
odbędą się 19 września 2017 r. godz.,20.00 Stadion Stalowa Wola - Boisko sztuczne .

Turniej odbędzie się w dniach 21/22.09.2017 r. na obiektach Klubu Sportowego Kamień i Łowisko .
Uczestniczą : OZPN Krosno , OZPN Jarosław , Podokręg Rzeszów , Podokręg Dębica , Podokręg Stalowa Wola .
Komunikat skierowany do trenerów wszystkich klubów w Podokręgu Stalowa Wola by wyselekcjonować na ten Turniej najlepszych zawodników. Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników z rocznika 2005 i 2006 .

Komisja Gier i Dyscypliny .

Posted by Edward Chmura on 2017-09-15 10:57:18 CEST

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokręgu Stalowa Wola w dniu 14.09.2017 r.
Dotyczy kolejek 9/10.09.2017 r.


1. Sadowicz Marek - KP Zarzecze - 1 mecz
2. Przepiórka Nikodem - Stal Gorzyce - 3 mecze
3. Janeczko Kamil - KP Żupawa - 3 mecze
4. Wraga Andzrej - Wola Zarczycka - 1 mecz
5. Jaskowski Michał - Wola Rzeczycka - 3 mecze
6. Maczuga Tomasz - Jutrzenka Kopki - 1 mecz

Czytaj Więcej...

<< Poprzednia strona 1 2 3162 163 164 Następna strona >>
copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl