menu
Aktualności

<< Poprzednia strona 1 2 3151 152 153 Następna strona >>

Rozgrywki Wiosna 2017 . Zaległe mecze .

Posted by Edward Chmura on 2017-05-22 10:05:45 CEST

Rozgrywki Podokręgu Stalowa Wola - Wiosna sezonu 2016/2017 .
Zaległe mecze :
Klasa "O"

1. Jeziorak Chwałowice - Słowianin Grębów - 24.05.2017 r. jun.15.30 sen.17.30
2. LZS Jadachy : Unia Nowa Sarzyna - [color=red]zmiana
31.05.2017 godz.17.30
3. Strzelec Dąbrowica : Górnowia Górno - 24.05.2017 r. jun.16.00 sen.18.00

Klasa "A" gr. 1 i 2 i Klasa "B"
1.Czarni Sójkowa : Retman Ulanów - 24.05.2017 r. godz. 17.
2. Kolejarz Knapy : Czarni Lipa - 7.06.2017 r. sen.17.30
3 . Czarni Lipa : Rzeczyca Długa z dnia 18.06. na 17.06.2017 r. godz. 16.00 i sen.18.00 .

Klasa "B"
1. Advit Łętownia : Jutrzenka Dębno - 24.05.2017 r. godz.17.00
2. Wólka Tanewska : Majdan Łętowski - 15.06.2017 r. godz.13.30
3. Milenium Bieliny : Jaruga Bieliniec - 15.06.2017 r. godz.13.30


4. LZS Zdziechowice : Majdan Zbydniowski - 26.05.2017. piątek godz.18.00 .

5. Klasa B gr.IV - Victoria Giedlarowa : Sokół Hucisko Nowy termin 15.06.2017 r. czwartek godz.16.00

Zgodnie z decyzja Komisji Gier tylko ostatnia kolejka rozgrywek sezonu 2016/2017 jest obligatoryjna .

Komisja Gier i Dyscypliny .

Posted by Edward Chmura on 2017-05-19 09:18:27 CEST

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokręgu Stalowa Wola w dniu 18.05.2017 r.


dotyczy kolejki 13/14.05.2017 r.

1. Stępień Marcin - TS Stale - 1 mecz
2. Nieckula Łukasz - TS Stale - 2 mecze
3. Szwedo Mariusz - Olimpia Pysznica - 2 mecze
4. Dybka Kamil - Olimpia Pysznica - 2 mecze
5. Dziura Albert - Olimpia Pysznica - 2 mecze
6. Sobiło Wojciech - Olimpia Pysznica - 2 mecze
7. Słonina Hubert - Górnovia Górno - 1 mecz
8. Kopeć Rafał - Kotowa Wola - 2 mecze
9. Tłusty Mateusz - Łęg Stany - 3 mecze
10. Krasoń Kacper - Kępie Zaleszańskie - 2 mecze
11. Sarzyński Dawid - KS Łukowa - 3 mecze

Czytaj Więcej...

Komisja Gier i Dyscypliny .

Posted by Edward Chmura on 2017-05-19 09:11:25 CEST

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokregu Stalowa Wola w dniu 11.05.2017 r.


dotyczy kolejki 6/7.05.2017 r.

1. Mączka Mateusz - Kępie Zaleszańskie - 2 mecze
2. Marut Jacek - KP Podwolina - 2 mecze
3. Paprocki Mariusz - LZS Zabno - 1 mecz
4. Pardyak Mirosław - Jutrzenka Kopki - 3 mecze

Czytaj Więcej...

<< Poprzednia strona 1 2 3151 152 153 Następna strona >>
copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl