menu
Aktualności

MOBILNA Akademia Młodych Orłów .

Posted by Edward Chmura on 2018-09-13 14:17:12 CEST

Mobilna Akademia Młodych Orłów
Termin : 27.09.2018 r. - czwartek godz.15.00 - 18.30
Stadion : KS Podwolina
ul. Karasia obok szkoły Podstawowej


Bezpłatne szkolenie dla trenerów , instruktorów ,
wychowawców i wszystkich chętnych w ramach projektu.

Więcej informacji > ŁączNasPiłka
.

Czytaj Więcej...

Rozgrywki młodziezow - młodzik starszy i młodszy .

Posted by Edward Chmura on 2018-09-05 18:04:50 CEST

[b]Terminarz rozgrywek ligi: STALOWA WOLA D1 MŁODZIK grupa 1 .

[color=red]Kolejka 1 w dniach 08-09-2018
/ Czas gry 2 x 30 min /

1 Victoria Giedlarowa - Orzeł Rudnik 2018-09-08 12:00 .
2 ŁKS Łowisko - Stal Nowa Dęba 2018-09-08
3 Sokół Hucisko - LKS Brzyska Wola 2018-09-08
4 PUKS Francesco Jelna - Azalia Wola Zarczycka 2018-09-08
Kolejka 2 w dniach 15-09-2018/
5 Orzeł Rudnik - Azalia Wola Zarczycka 2018-09-15 12:00
6 LKS Brzyska Wola - PUKS Francesco Jelna 2018-09-15
7 Stal Nowa Dęba - Sokół Hucisko 2018-09-15
8 Victoria Giedlarowa - ŁKS Łowisko 2018-09-15
Kolejka 3 w dniach 22-09-2018
9 ŁKS Łowisko - Orzeł Rudnik 2018-09-22 12:00
10 Sokół Hucisko - Victoria Giedlarowa 2018-09-22
11 PUKS Francesco Jelna - Stal Nowa Dęba 2018-09-22
12 Azalia Wola Zarczycka - LKS Brzyska Wola 2018-09-22

Czytaj Więcej...

Rozgrywki młodziezowe trampkarz starszy i trampkarz młodszy .

Posted by Edward Chmura on 2018-09-05 17:57:00 CEST

Terminarz rozgrywek ligi: STALOWA WOLA C1 TRAMPKARZ starszy i młodszy grupa 1
RUNDA I rocznik 2004/2005 i młodsi . czas gry 2x35 min .


Kolejka 1 w dniach 08-09-2018/09-09-2018
1 Victoria Giedlarowa - Rotunda Krzeszów 2018-09-08 13:00
2 Czarni Sójkowa - Stal Nowa Dęba 2018-09-08 13:00
3 Górnovia Górno - LKS Brzyska Wola 2018-09-08 13:00
4 PUKS Francesco Jelna - Azalia Wola Zarczycka 2018-09-08 13:00
Kolejka 2 w dniach 15-09-2018/16-09-2018
5 Rotunda Krzeszów - Azalia Wola Zarczycka 2018-09-15 13:00
6 LKS Brzyska Wola - PUKS Francesco Jelna 2018-09-15
7 Stal Nowa Dęba - Górnovia Górno 2018-09-15
8 Victoria Giedlarowa - Czarni Sójkowa 2018-09-15
Kolejka 3 w dniach 22-09-2018/23-09-2018
9 Czarni Sójkowa - Rotunda Krzeszów 2018-09-22 13:00
10 Górnovia Górno - Victoria Giedlarowa 2018-09-22
11 PUKS Francesco Jelna - Stal Nowa Dęba 2018-09-22
12 Azalia Wola Zarczycka - LKS Brzyska Wola 2018-09-22

Czytaj Więcej...

copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl