menu
Aktualności

Rozgrywki młodzieżowe - Wiosna 2011 .

Posted by Edward Chmura on 2011-02-18 13:18:12 CET

Podokręg Stalowa Wola powołuje od sezonu WIOSNA -2011 tytułem stworzenia pewnego systemu / ciągłości grup szkoleniowych - młodzieżowych / spełnienie wymogów licencyjnych a także przekonanie Prezesów / Władze Gmin o konieczności inwestowania w młodzież / szkolenie - powołuje rozgrywki powiatowe w powiatach niżański , stalowowolski , tarnobrzeski .
1. Grupa I - rocznik 1997/1998
2. Grupa II - rocznik 1999/2000
3. Grupa III - rocznik 2001/2002 i młodsi

- niezależnie od powyższych rozgrywek odbywają się rozgrywki juniorów starszych / młodszych rocznik 1992 i mł. się w Klasach "O" , "A" i "B" jako ciąg dalszy szkolenia młodych adeptów piłki nożnej
4. W rozgrywkach mogą uczestniczyc Kluby , UKS przy Klubach .

5 . Rozgrywki prowadzic będzie Wydział Gier Podokręgu Stalowa Wola .

6 . Obsada sędziowska - Kolegium Sędziów Stalowa Wola
Mozna zgłaszać : E-mail : edward_chmura@go2.pl
Mecze będą się odbywać systemem turniejowym ( sobota – m-c maj/czerwiec ) na boiskach Orlik-2012 w miejscowościach w których te boiska funkcjonują . Nie ma więc konieczności posiadania w danej miejscowości / gminie boiska Orlik .
Rozgrywki te zdały egzamin w rundzie jesień -2010 ( rozgrywane na boiskach Orlik-2012 - Harasiuki , Ulanów , Jata , Nowa Dęba / Wola Branowska / jednak by ograniczyć koszty transportu oraz czas dojazdu dzieci , konieczne jest scentralizowanie powiatowe rozgrywek .
Po turniejach eliminacyjnych odbędzie sie Turniej Finałowy zwycięzców poszczególnych grup w powiatach . Drużyny zajmujące miejsca 1-2 rozegrają Finały na szczeblu Podokregu Stalowa Wola w danych grupach wiekowych . Będzie to przegląd poszczególnych KADR DANYCH ROCZNIKÓW pod kątem tworzenia kadr podokręgu i podkarpacia . J
Zgłoszenia drużyn do 28 lutego 2011 r. Sprawa bardzo pilna i ważna . Termin ten jest ostateczny - niezbędny do ustalenia grup / systemu / w zależnosci od ilości zgłoszonych drużyn .
Ważne informacje dla szkól / klubów w 2011 r.
Najważniejsze Turnieje / rozgrywki podkarpacia / krajowe dla dzieci w 2011 roku :

- Tymbark" Z podwórka na stadion - rocznik 2001 i mł. chłopcy i dziewczęta - informacja i zapisy - formularz na lince UKS / PZPN
- www.zpodworkanastadion.pl
- lub faxem 22/5512240
- kazdy trener otrzyma koszulkę piłkarską NIKE z nowym logo PZPN .- Orange -Cup im. Marka Wielgusa - rocznik 2000 chłopcy i dziewczęta - informacja na lince UKS / PZPN
- Danone Nations Cup - rocznik 1999 i 2000 i mł. chłopcy i dziewczęta ( grają razem / nie ma rozgrywek oddzielnych dziewcząt i chłopców ) - informacja na lince Danone ( puchardanone@sportmm.com .)
W rozgrywkach uczestniczą wszystkie szkoły / UKS . Niezbędne informacje będą się ukazywać na stronie Podokręgu Stalowa Wola .

Powrót

copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl