Aktualności

Komisja Gier i Dyscypliny w dniu 20.06.2022 r.

Posted by Marcin Zieliński on 2022-06-21 00:06:14 CEST

Klasa „O” seniorzy
1. Zawody w dniu 16.06.2022r., Wichry Rzeczyca Długa – Siarka II Tarnobrzegbrak wypełnionego sprawozdania w systemie Extranet przez drużynę gospodarzy – blokada systemu – bez kary finansowej na klub Wichry Rzeczyca Długa.

2. Zawody w dniu 18.06.2022r., LKS Brzyska Wola – San Kłyżów – opis wydarzeń po zakończonych zawodach – Komisja G i D przyjęła do wiadomości.

Klasa „A” gr.1 i 2 seniorzy
1. Kara upomnienia dla klubu Junior Zakrzów za nie dopełnienie obowiązków organizatora zawodów podczas meczu rozegranego w dniu 19.06.2022r. pomiędzy drużynami Junior Zakrzów i San Wrzawy.

Klasa „B” gr.1,2,3 seniorzy
1. Kara pieniężna 100 zł na klub Kłyż Tarnogóra za brak trenera na zawodach kl. B3 rozegranych w dniu 19.06.2022r. pomiędzy drużynami Kłyż Tarnogóra – Azalia Brzóza Królewska. Podstawa prawna § 21 pkt. 1 oraz zał. Nr 4 pkt.13 Regulaminu Rozgrywek..

Rozgrywki młodzieżowe
1. Nieodbyte zawody z dn. 18.06.2022r., Sokół Kamień – KP Tanew Wólka Tanewska zweryfikowano na 3-0 vo. dla Sokół Kamień – nieprzybycie gości na mecz plus opłata regulaminowa 100 zł na klub KP Tanew – pismo klubu. (Podstawa prawna Zał. Nr 4 pkt 8 oraz § 25 pkt 13 RR)

2. Nieodbyte zawody z dn. 18.06.2022r., Słowianin Grębów – Korona Majdan Królewski, zweryfikowano na 3-0 vo. dla Korona Majdan Królewski – niewstawienie się gospodarzy na mecz plus opłata regulaminowa 200 zł na klub Słowianin Grębów (Podstawa prawna Zał. Nr 4 pkt 8 oraz § 25 pkt 13 RR)

INNE
1. Dodatkowe zawody piłkarskie z udziałem vice-mistrzów klasy A gr 1 i 2 o awans do klasy Okręgowej:
I: Jeziorak Chwałowice – KS Jarocin – 22.06.2022, godz. 17.30 (środa)
II: KS Jarocin – Jeziorak Chwałowice – 25.06.2022, godz. 17:00 (sobota) - rewanż

1. Mecze odbywają się 2x45 minut.
2. W przypadku równej ilości punktowej i bramkowej zarządza się dogrywkę 2x15minut, w przypadku nierozstrzygnięcia - rzuty karne zgodnie z obowiązującymi przepisami.