menu
Aktualności

Komisja Gier i Dyscypliny w dniu 16.11.2021 r.

Posted by Marcin Zieliński on 2021-11-18 20:52:57 CET

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokręgu Stalowa Wola w dniu 16.11.2021 r.


Dotyczy kolejki 13/14.11.2021 r.

Klasa O oraz Klasa B gr. 2 i 3
1. Bez wykluczeń i uwag w sprawozdaniach meczowych.


Komisja Gier informuje o terminach zaległych spotkań:

1. „KEEZA” A klasa gr 2: KS Jarocin – Czarni Sójkowa - 20.11.2021 r., godz. 12:00

2. „KEEZA” B klasa gr 2: KSTŁ Kościelskiego – Milenium Bieliny - 21.11.2021 r., godz. 18:00

3. A1 juniorzy gr 1: Sokół Kamień – Sparta Jeżowe - 21.11.2021 r., godz. 12:00

PZPN - Program Wsparcia w ramach Fundacji PIłkarstwa Polskiego .

Posted by Edward Chmura on 2021-11-18 11:30:33 CET

Prezesi klubów / działacze .
Uprzejmie informujemy, że decyzją Prezesa Cezarego Kuleszy oraz Zarządu PZPN, Program Wsparcia w ramach Fundacji Piłkarstwa Polskiego będzie kontynuowany.
Turnusy rehabilitacyjne przydzielone w ramach IV edycji Programu rozpoczną się z dniem 09.01.2022. Pierwszy termin składania wniosków na wyjazdy do Ciechocinka
został ustalony na dzień 09 grudnia 2021.
W załączeniu link do strony Fundacji na której znajdują się szczegółowe informacje. Załączamy
też regulamin oraz wniosek kwalifikacyjny do Programu.


Uprzejmie prosimy o pomoc w dotarciu do osób zainteresowanych wzięciem udziału w Programie, które chciałyby skorzystać z oferowanej przez naszą Fundację pomocy.
Wszelkie pytania można kierować na niniejszy adres email, lub pod numer telefonu 732-122-222

http://fundacjapilkarstwapolskiego.pl/program-wsparcia/

Komisja Gier i Dyscypliny w dniu 12.11.2021 r.

Posted by Marcin Zieliński on 2021-11-12 23:03:28 CET

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokręgu Stalowa Wola w dniu 12.11.2021 r.


Dotyczy kolejki 11.11.2021 r.
1. A. Jaworowski (San Wierzawice)– 1 mecz

2. K. Tatar (Czarni Lipa) – 3 mecze (dotyczy wszystkich rozgrywek)
(Art.61 § 2 pkt. 1 p.pkt 1 i Art. 69 oraz Art. 20 § 1 RD PZPN - rozszerzenie kary na inne klasy rozgrywkowe - wysoce niesportowe zachowanie, zniesławienie, znieważenie sędziego, wulgaryzmy oraz Odstąpienie od wszczęcia postępowania; Art. 136 § 2 pkt.1 RD PZPN)

3. M. Przybysz (LZS Zbydniów) - 4 mecze
(Art.61 § 2 pkt. 1 p.pkt. 1 RD PZPN - wysoce niesportowe zachowanie, naruszenie nietykalności cielesnej, uderzenie przeciwnika oraz Odstąpienie od wszczęcia postępowania; Art. 136 § 2 pkt.1 RD PZPN)

4. D. Rusinek (WKS Kurzyna) – 2 mecze
(Art.61 § 1 i Art. 69 RD PZPN - Wysoce niesportowe zachowanie, wulgaryzmy)

5. Ł. Gęśla (WKS Kurzyna) – 2 mecze
(Art.61 § 1 i Art. 69 RD PZPN - Wysoce niesportowe zachowanie, wulgaryzmy)

6. W. Czechowicz (Unia Nowa Sarzyna juniorzy) – 3 mecze (dotyczy wszystkich rozgrywek)
(Art.61 § 2 pkt. 1 p.pkt 1 i Art. 69 oraz Art. 20 § 1 RD PZPN - rozszerzenie kary na inne klasy rozgrywkowe - wysoce niesportowe zachowanie, zniesławienie, znieważenie sędziów, wulgaryzmy oraz Odstąpienie od wszczęcia postępowania; Art. 136 § 2 pkt.1 RD PZPN)

Czytaj Więcej...

copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl