menu
Aktualności

Baraże - zmiana terminów .

Posted by Edward Chmura on 2018-06-20 13:03:18 CEST

Mecze barażowe Klasa "O" i "A" .
Zmiana z uwagi na kończące się wypożyczenia do 30.06.2018 r. wynikające z przepisów PZPN .
1 . Termin 27.06.2018 r. środa bez zmian godz.17.00
2 . Zmiana :
Rewanże - 30.06.2018 r. sobota - godz.17.00 - sobota .

Fundacja Piłkarstwa Polskiego .

Posted by Edward Chmura on 2018-06-19 13:43:23 CEST

Prezes Zbigniew BONIEK .
Wżyciu każdego sportowca niezwykle ważne jest tzw. ,,zwycięstwo za metą”, czyli aktywność zawodowa i życie prywatne po zakończeniu kariery. Nie ukrywajmy, że każdy z ludzi uprawiających wyczynowo sport świetnie sobie radzi kiedy już zawiesza buty na kołku. Gorzej kiedy zdrowie tak często eksploatowane do granic możliwości w występach dla reprezentacji i klubu dopomina się o swoje… Cierpienie, które jako dwudziestolatek zniwelowałeś masażem, dobra odnową biologiczną, kilkadziesiąt lat później jest nie do opanowania. Dlatego między innymi Fundacja Piłkarstwa Polskiego postanowiła przygotować dla piłkarzy - weteranów program wsparcia. Dobrze wiemy, że dla niektórych to może być kropla w morzu potrzeb, ale warto zacząć nasz pomocowy program. Niech ludzie, którzy zostawili nie raz i dwa zdrowie na boisku mają kilka tygodni wspaniałych wakacji pod opieką wytrawnych specjalistów medycyny. Im się to należy! Nie tylko pamięć po ich triumfach, pożółkłe i wyblakłe fotografie i filmy dokumentujące ich sukcesy… Staramy się im ulżyć, docenić trud jaki ponieśli w swojej piłkarskiej karierze. Z pewnością to docenią.

Szanowni Państwo
Fundacja Piłkarstwa Polskiego rozpoczyna właśnie pilotażowy program wsparcia dla byłych zawodników i działaczy piłkarskich, osób zasłużonych dla polskiej piłki. W ramach programu Fundacja będzie kierować te osoby, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, na dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne w ośrodku w Ciechocinku. Wszelkie informacje na temat tego programu, zasad naboru, oraz potrzebne do aplikowania do niego dokumenty znajdziecie Państwo na stronie internetowej Fundacji pod adresem www.fundacjapilkarstwapolskiego.pl.
Jednocześnie chcemy Państwa serdecznie poprosić o pomoc w dotarciu do tych osób. Działając w regionach macie Państwo najlepszą wiedzę na temat tych członków naszej piłkarskiej społeczności, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Dlatego niezmiernie ważne jest abyście Państwo przekazali dalej informacje o tej inicjatywie oraz pomogli nam w gromadzeniu kandydatur.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 55 12 300. Zapytania pisemne można kierować na adres mailowy: programwsparcia@fundacjapilkarstwapolskiego.pl
Z poważaniem
Zarząd Fundacji

Komisja Gier i Dyscypliny .

Posted by Edward Chmura on 2018-06-15 11:08:23 CEST

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokregu Stalowa Wola w dniu 14.06.2018 r.
Kolejka 09/10.06.2018 r.


1. Cuber Paweł - Ceramika Hadykówka - 3 mecze
2. Kuras Tomasz - Majdan Lętowski - 3 mecze

Czytaj Więcej...

copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl