menu
Aktualności

Rozgrywki młodziezow - junior starszy i junior młodszy .

Posted by Edward Chmura on 2018-09-05 15:54:59 CEST

Rozgrywki młodzieżowe junior starszy ( rocznik 2000/2001 i młodsi )
oraz junior młodszy ( rocznik 2002/2003 i młodsi ) .

Terminarze pierwsze kolejki / pozostałe na stronie
internetowej Podokręgu i Extranecie .


Terminarz rozgrywek ligi: STALOWA WOLA A2 JUNIOR starszy
RUNDA I / jesień – istnieje możliwość gry jesień mecz i rewanż

Czas gry 2 x 45 min. - boiska trawiaste .

Kolejka 1 w dniach 08-09-2018
1 TS Transdźwig Stale - PAUZA
2 Łęg Kopcie - LZS Rzeczyca Długa 2018-09-08 13:00
3 Górnovia Górno - Rotunda Krzeszów 2018-09-08 13:00

Kolejka 2 w dniach 15-09-2018
4 Rotunda Krzeszów - PAUZA
5 LZS Rzeczyca Długa - Górnovia Górno 2018-09-15 13:00
6 TS Transdźwig Stale - Łęg Kopcie 2018-09-15 13:00

Kolejka 3 w dniach 22-09-2018
7 Łęg Kopcie - PAUZA
8 Górnovia Górno - TS Transdźwig Stale 2018-09-22
9 Rotunda Krzeszów - LZS Rzeczyca Długa 2018-09-22

Czytaj Więcej...

Rozgrywki mlodzieżowe Podokręgu Stalowa Wola .

Posted by Edward Chmura on 2018-09-03 17:02:57 CEST

Rozgrywki młodzieżowe Podokręgu Stalowa Wola .
Rozpoczęcie 8 wrzesień 2018 r. sobota - godz.13.00

Boiska trawiaste .
1 . Junior starszy - rocznik 2000/2001 i młodsi .
2 . Junior młodszy - rocznik 2002/2003 i młodsi .
3 . Trampkarz starszy i młodszy - rocznik 2004/2005 i młodsi .
4 . Młodzik starszy i młodszy 2006/2007 .
Boiska ORLIK .
( w zależności od ilości zgłoszonych drużyn - system turniejowy 3/4 drużyny ) ..
1 . Orlik starszy i młodszy - rocznik 2008/2009 i młodsi .
2 . Żak starszy i młodszy - rocznik 2010/2011 .

OSTATECZNE zgłoszenie drużyn ( kto nie zgłosił ) do dnia 5 wrzesień ŚRODA godz.11.00 - po tym terminie zostaną utworzone terminarze .

W klasie "O" i "A" - 1 drużyna młodzieżowa to WYMÓG w procesie licencyjnym pod groźbą kary finansowej do 3000 zł. zgodnie z regulaminem Rozgrywek 2018/2019 .
Powyższe należy przyjąć do bezwzględnego przestrzegania .


Komisja Gier i Dyscypliny .

Posted by Edward Chmura on 2018-08-31 16:44:28 CEST

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokregu Stalowa Wola w dniu 30.08.2018 r.
Dotyczy kolejek 25/26.08.2018 r. i zaległe .


1. Duda Arkadiusz - Sokół Sokolniki - 2 mecze
2. Turbiarz Dominik - Junior Zakrzów - 3 mecze
3. Zioło Grzegorz - Iskra Sobów - 1 mecz
4. Kruk Seweryn - PUKS Jelna - 1 mecz

Nierozegrane zawody :
1. Jutrzenka Dębno – Orzeł Rudnik – 5.09.2018 r. godz.17.00
2. LZS Podwolina : Victoria Giedlarowa – 12.09.2018 r. godz.17.00

Czytaj Więcej...

copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl