menu
Aktualności

Rozgrywki Wiosna 2018 .

Posted by Edward Chmura on 2018-03-23 09:16:42 CET

Komunikat dotyczący rozgrywek Wiosna 2018 - Klasa Okręgowa seniorzy i juniorzy .
Klasa Okręgowa - SENIORZY
.

1. Sokół Kamień - Bukowa Jastkowice 25.03.2018 r. godz.14.00 ( bez juniorów z Orzeł Rudnik - nowy termin do uzgodnienia pomiędzy drużynami ) .
2. Stal II Stalowa Wola : Olimpia Pysznica 25.03.2018 r. godz.14.00 .
3. Sokół Sokolniki : OKS Mokrzeszów - 25.03.2018 r. godz.19.00 / Boisko sztuczne MOSiR Stalowa Wola .
4 . Stal Gorzyce : Słowianin Grębów - 24.03.2018 r. sobota godz.13.00 ( bez juniorów Płomień Chmielów - termin do uzgodnienia pomiędzy drużynami ) .
Klasa Okręgowa - JUNIORZY .
1. Siarka Tarnobrzeg : OKS Mokrzeszów - 24.03.2018 r. sobota godz.13.30 ( euro boisko sztuczne ) .

Pozostałe mecze ze względu na stan boisk odwołane .
NOWY TERMIN ( środa )
25.04.2018 r. godz.17.00 lub 6.06.2018 r.
Kluby uzgodnią termin - informacja do Podokręgu do dnia 30.03.2018 r.



Extranet - PANEL KLUBOWY

Posted by Edward Chmura on 2018-03-19 10:40:28 CET

Jeśli jesteś użytkownikiem klubowym i masz problem z zalogowaniem się do systemu Extranet, wykonaj następujące działania:

Wejdź na stronę https://login.laczynaspilka.pl/
Kliknij w napis „Zapomniałeś hasła"
Wpisz swój adres e-mail (ten, który jest przypisany do Twojego konta w systemie Extranet)
Kliknij w przycisk „Zapisz"
Odbierz maila i kliknij w znajdujący się w nim link
Na stronie, która się pojawiła wpisz nowe hasło i kliknij przycisk „Zapisz"
Zamknij stronę, która się pojawiła
Przejdź na stronę https://kluby.pzpn.pl/
Zaloguj się używając swojego dotychczasowego loginu i nowego hasła
Jeśli wyskoczy błąd logowania jako loginu użyj swojego maila.

Rozgrywki Wiosna 2018 . Zestawienie par barażowych .

Posted by Edward Chmura on 2018-03-17 10:15:33 CET

Ważne informacje dotyczące
rozgrywek sezonu Wiosna 2017/2018 .


Klasa „O” seniorzy i juniorzy
1. Kolejka 18 z dnia 17.03.2018 r. nowy termin 11.04.2018 r. godz.16.
• dopuszcza się w ramach uzgodnień miedzy klubami – termin 18.04.2018 r. godz.16.30
• Puchar Polski 1 / 2 Finału - Olimpia Pysznica : Sokół Sokolniki - 18.03.2018 r. godz.16.00
2. KP Zarzecze / nie posiada drużyny juniorów / gra trampkarzami w innej grupie .


Klasa „A” gr.1 i 2 seniorzy i juniorzy
1. Siarka II Tarnobrzeg wszystkie mecze gra w niedzielę o godz.11.00 .
2. Strażak Przyszów , Łęg Stany grają na boisku Korona Bojanów .
3. Sobota / niedziela jest jednym terminem w Klasie „A]” .

Klasa „B gr.1 / 2 / 3 seniorzy i juniorzy
• drużyna LZS Glinianka mecze w rundzie Wiosna 2018 będzie rozgrywać na stadionie w Ulanowie
- Drużyna LZS Płomień Chmielów wycofała się z rozgrywek Klasy „B” na sezon Wiosna 2018 r. Mecze rundy Wiosna 2018 zostaną zweryfikowane jako v.o 3:0 .
• Klub może zmienić (tylko ) godzinę mecz na 14 dni przed terminem jako gospodarz powiadamiając przeciwnika / w przypadku gości za zgodą obydwu klubów .


Okno transferowe / transfery do chwili rozpoczęcia rozgrywek w danej klasie rozgrywkowej .
Opłaty żółte kartki / transfery / kary - jesień 2017 - do chwili rozpoczęcia rozgrywek w danej klasie rozgrywkowej .


Zestawienie par barażowych ( awanse/spadki z Klasy "O" i "A" ) po sezonie Wiosna 2018 / poniżej :

Czytaj Więcej...

copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl