Terminarz
rozgrywek ligi: STALOWA WOLA: KLASA B GRUPA 3
RUNDA II
Kolejka 14 w dniach 24-03-2024
92 |
Złotsan
Kuryłówka |
-
Grabniak Hucisko |
2024-03-24 |
11:00 |
||
93 |
MKS
JUTRZENKA DĘBNO |
-
Rotunda Krzeszów |
2024-03-24 |
11:00 |
||
94 |
Azalia
Wola Zarczycka II |
-
KS ŁUKOWA |
2024-03-24 |
11:00 |
||
95 |
GKS
GROBLE |
-
Kłyż Tarnogóra |
2024-03-24 |
11:00 |
||
96 |
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
-
LKS Jodła Przychojec |
2024-03-24 |
11:00 |
||
97 |
Victoria
Giedlarowa |
-
Azalia Brzóza Królewska |
2024-03-24 |
11:00 |
||
98 |
Orzeł
Biedaczów |
-
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
2024-03-24 |
11:00 |
Kolejka 15 w dniach 30-03-2024/31-03-2024
99 |
Orzeł
Biedaczów |
-
Złotsan Kuryłówka |
2024-03-30 |
11:00 |
||
100 |
KS
WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
-
Victoria Giedlarowa |
2024-03-30 |
11:00 |
||
101 |
Azalia
Brzóza Królewska |
-
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
2024-03-30 |
11:00 |
||
102 |
LKS
Jodła Przychojec |
-
GKS GROBLE |
2024-03-30 |
11:00 |
||
103 |
Kłyż
Tarnogóra |
-
Azalia Wola Zarczycka II |
2024-03-30 |
11:00 |
||
104 |
KS
ŁUKOWA |
-
MKS JUTRZENKA DĘBNO |
2024-03-30 |
11:00 |
||
105 |
Rotunda
Krzeszów |
-
Grabniak Hucisko |
2024-03-30 |
11:00 |
Kolejka 16 w dniach 07-04-2024
106 |
Złotsan
Kuryłówka |
-
Rotunda Krzeszów |
2024-04-07 |
12:00 |
||
107 |
Grabniak
Hucisko |
-
KS ŁUKOWA |
2024-04-07 |
12:00 |
||
108 |
MKS
JUTRZENKA DĘBNO |
-
Kłyż Tarnogóra |
2024-04-07 |
12:00 |
||
109 |
Azalia
Wola Zarczycka II |
-
LKS Jodła Przychojec |
2024-04-07 |
12:00 |
||
110 |
GKS
GROBLE |
-
Azalia Brzóza Królewska |
2024-04-07 |
12:00 |
||
111 |
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
-
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
2024-04-07 |
12:00 |
||
112 |
Victoria
Giedlarowa |
-
Orzeł Biedaczów |
2024-04-07 |
12:00 |
Kolejka 17 w dniach 14-04-2024
113 |
Victoria
Giedlarowa |
-
Złotsan Kuryłówka |
2024-04-14 |
12:00 |
||
114 |
Orzeł
Biedaczów |
-
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
2024-04-14 |
12:00 |
||
115 |
KS
WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
-
GKS GROBLE |
2024-04-14 |
12:00 |
||
116 |
Azalia
Brzóza Królewska |
-
Azalia Wola Zarczycka II |
2024-04-14 |
12:00 |
||
117 |
LKS
Jodła Przychojec |
-
MKS JUTRZENKA DĘBNO |
2024-04-14 |
12:00 |
||
118 |
Kłyż
Tarnogóra |
-
Grabniak Hucisko |
2024-04-14 |
12:00 |
||
119 |
KS
ŁUKOWA |
-
Rotunda Krzeszów |
2024-04-14 |
12:00 |
Kolejka 18 w dniach 21-04-2024
120 |
Złotsan
Kuryłówka |
-
KS ŁUKOWA |
2024-04-21 |
12:00 |
||
121 |
Rotunda
Krzeszów |
-
Kłyż Tarnogóra |
2024-04-21 |
12:00 |
||
122 |
Grabniak
Hucisko |
-
LKS Jodła Przychojec |
2024-04-21 |
12:00 |
||
123 |
MKS
JUTRZENKA DĘBNO |
-
Azalia Brzóza Królewska |
2024-04-21 |
12:00 |
||
124 |
Azalia
Wola Zarczycka II |
-
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
2024-04-21 |
12:00 |
||
125 |
GKS
GROBLE |
-
Orzeł Biedaczów |
2024-04-21 |
12:00 |
||
126 |
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
-
Victoria Giedlarowa |
2024-04-21 |
12:00 |
Kolejka 19 w dniach 28-04-2024
127 |
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
-
Złotsan Kuryłówka |
2024-04-28 |
13:00 |
||
128 |
Victoria
Giedlarowa |
-
GKS GROBLE |
2024-04-28 |
13:00 |
||
129 |
Orzeł
Biedaczów |
-
Azalia Wola Zarczycka II |
2024-04-28 |
13:00 |
||
130 |
KS
WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
-
MKS JUTRZENKA DĘBNO |
2024-04-28 |
13:00 |
||
131 |
Azalia
Brzóza Królewska |
-
Grabniak Hucisko |
2024-04-28 |
13:00 |
||
132 |
LKS
Jodła Przychojec |
-
Rotunda Krzeszów |
2024-04-28 |
13:00 |
||
133 |
Kłyż
Tarnogóra |
-
KS ŁUKOWA |
2024-04-28 |
13:00 |
Kolejka 20 w dniach 05-05-2024
134 |
Złotsan
Kuryłówka |
-
Kłyż Tarnogóra |
2024-05-05 |
13:00 |
||
135 |
KS
ŁUKOWA |
-
LKS Jodła Przychojec |
2024-05-05 |
13:00 |
||
136 |
Rotunda
Krzeszów |
-
Azalia Brzóza Królewska |
2024-05-05 |
13:00 |
||
137 |
Grabniak
Hucisko |
-
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
2024-05-05 |
13:00 |
||
138 |
MKS
JUTRZENKA DĘBNO |
-
Orzeł Biedaczów |
2024-05-05 |
13:00 |
||
139 |
Azalia
Wola Zarczycka II |
-
Victoria Giedlarowa |
2024-05-05 |
13:00 |
||
140 |
GKS
GROBLE |
-
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
2024-05-05 |
13:00 |
Kolejka 21 w dniach 12-05-2024
141 |
GKS
GROBLE |
-
Złotsan Kuryłówka |
2024-05-12 |
13:00 |
||
142 |
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
-
Azalia Wola Zarczycka II |
2024-05-12 |
13:00 |
||
143 |
Victoria
Giedlarowa |
-
MKS JUTRZENKA DĘBNO |
2024-05-12 |
13:00 |
||
144 |
Orzeł
Biedaczów |
-
Grabniak Hucisko |
2024-05-12 |
13:00 |
||
145 |
KS
WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
-
Rotunda Krzeszów |
2024-05-12 |
13:00 |
||
146 |
Azalia
Brzóza Królewska |
-
KS ŁUKOWA |
2024-05-12 |
13:00 |
||
147 |
LKS
Jodła Przychojec |
-
Kłyż Tarnogóra |
2024-05-12 |
13:00 |
Kolejka 22 w dniach 19-05-2024
148 |
Złotsan
Kuryłówka |
-
LKS Jodła Przychojec |
2024-05-19 |
13:00 |
||
149 |
Kłyż
Tarnogóra |
-
Azalia Brzóza Królewska |
2024-05-19 |
13:00 |
||
150 |
KS
ŁUKOWA |
-
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
2024-05-19 |
13:00 |
||
151 |
Rotunda
Krzeszów |
-
Orzeł Biedaczów |
2024-05-19 |
13:00 |
||
152 |
Grabniak
Hucisko |
-
Victoria Giedlarowa |
2024-05-19 |
13:00 |
||
153 |
MKS
JUTRZENKA DĘBNO |
-
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
2024-05-19 |
13:00 |
||
154 |
Azalia
Wola Zarczycka II |
-
GKS GROBLE |
2024-05-19 |
13:00 |
Kolejka 23 w dniach 26-05-2024
155 |
Azalia
Wola Zarczycka II |
-
Złotsan Kuryłówka |
2024-05-26 |
13:00 |
||
156 |
GKS
GROBLE |
-
MKS JUTRZENKA DĘBNO |
2024-05-26 |
13:00 |
||
157 |
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
-
Grabniak Hucisko |
2024-05-26 |
13:00 |
||
158 |
Victoria
Giedlarowa |
-
Rotunda Krzeszów |
2024-05-26 |
13:00 |
||
159 |
Orzeł
Biedaczów |
-
KS ŁUKOWA |
2024-05-26 |
13:00 |
||
160 |
KS
WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
-
Kłyż Tarnogóra |
2024-05-26 |
13:00 |
||
161 |
Azalia
Brzóza Królewska |
-
LKS Jodła Przychojec |
2024-05-26 |
13:00 |
Kolejka 24 w dniach 02-06-2024
162 |
Złotsan
Kuryłówka |
-
Azalia Brzóza Królewska |
2024-06-02 |
14:00 |
||
163 |
LKS
Jodła Przychojec |
-
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
2024-06-02 |
14:00 |
||
164 |
Kłyż
Tarnogóra |
-
Orzeł Biedaczów |
2024-06-02 |
14:00 |
||
165 |
KS
ŁUKOWA |
-
Victoria Giedlarowa |
2024-06-02 |
14:00 |
||
166 |
Rotunda
Krzeszów |
-
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
2024-06-02 |
14:00 |
||
167 |
Grabniak
Hucisko |
-
GKS GROBLE |
2024-06-02 |
14:00 |
||
168 |
MKS
JUTRZENKA DĘBNO |
-
Azalia Wola Zarczycka II |
2024-06-02 |
14:00 |
Kolejka 25 w dniach 09-06-2024
169 |
MKS
JUTRZENKA DĘBNO |
-
Złotsan Kuryłówka |
2024-06-09 |
14:00 |
||
170 |
Azalia
Wola Zarczycka II |
-
Grabniak Hucisko |
2024-06-09 |
14:00 |
||
171 |
GKS
GROBLE |
-
Rotunda Krzeszów |
2024-06-09 |
14:00 |
||
172 |
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
-
KS ŁUKOWA |
2024-06-09 |
14:00 |
||
173 |
Victoria
Giedlarowa |
-
Kłyż Tarnogóra |
2024-06-09 |
14:00 |
||
174 |
Orzeł
Biedaczów |
-
LKS Jodła Przychojec |
2024-06-09 |
14:00 |
||
175 |
KS
WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
-
Azalia Brzóza Królewska |
2024-06-09 |
14:00 |
Kolejka 26 w dniach 16-06-2024
176 |
Złotsan
Kuryłówka |
-
KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA |
2024-06-16 |
14:00 |
||
177 |
Azalia
Brzóza Królewska |
-
Orzeł Biedaczów |
2024-06-16 |
14:00 |
||
178 |
LKS
Jodła Przychojec |
-
Victoria Giedlarowa |
2024-06-16 |
14:00 |
||
179 |
Kłyż
Tarnogóra |
-
Atlantic Chałupki Dębniańskie |
2024-06-16 |
14:00 |
||
180 |
KS
ŁUKOWA |
-
GKS GROBLE |
2024-06-16 |
14:00 |
||
181 |
Rotunda
Krzeszów |
-
Azalia Wola Zarczycka II |
2024-06-16 |
14:00 |
||
182 |
Grabniak
Hucisko |
-
MKS JUTRZENKA DĘBNO |
2024-06-16 |
14:00 |