menu
Aktualności

<< Poprzednia strona 1 2 3175 176 177 Następna strona >>

Komisja Gier i Dyscypliny .

Posted by Edward Chmura on 2018-05-10 19:52:23 CEST

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokregu Stalowa Wola w dniu 10.05.2018 r.


1. Brożyna Karol - OKS Wielowieś - 1 mecz
2. Pruś Paweł - Iskra Sobów - 1 mecz
3. Urban Marek - Orzeł Biedaczów - 3 mecze

Nieodbyte zawody do rozegrania:
1. Sokół Kamień – Orzeł Rudnik (juniorzy) – 16.05.2018r. godz. 17.30
2. Strzelec Dąbrowica – LZS Zdziary (jun/sen) – 06.06.2018r. godz. 15.30 i 17.30
3. San Kłyżów – Górnovia Górno (jun/sen) – 06.06.2018r. godz 15.30 i 17.30
4. Pogoń Leżajsk – Sparta Jeżówe (seniorzy) – 06.06.2018r. 17.30
5. LKS Brzyska Wola – Sparta Jeżowe (juniorzy) – 06.06.2018r. godz. 17.30
6. Unia Skowierzyn – LKS Brzyska Wola (juniorzy) 23.05.2018r. godz. 17.30
7. Olimpia Pysznica – Orzeł Rudnik (juniorzy) – 06.06.2018r. godz. 17.30
8. Czarni Lipa – LZS Wola Baranowska (seniorzy) – dokończenie zawodów (51 minut) z dnia 03.05.2018r. – spotkanie rozegrać w dniu 06.06.2018r. godz 18:00.

Czytaj Więcej...

Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola

Posted by Edward Chmura on 2018-05-10 12:35:24 CEST

Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola
- Siarka II Tarnobrzeg : Olimpia Pysznica
17.05.2018 r. czwartek godz.17.00
Stadion GOSiR Gorzyce .


Zapraszamy wszystkich zawodników , kibiców ,
sympatyków na wspaniałe święto piłki nożnej .

Komisja Gier i Dyscypliny .

Posted by Edward Chmura on 2018-05-04 18:38:22 CEST

Decyzje Komisji Gier i Dyscypliny
Podokregu Stalowa Wola w dniu 26.04.2018 r. i 4.05.2018 r


1. Machowski Rafał - Stal Gorzyce - 2 mecze
2. Krudysz Szymon - Górnowia Górno - 1 mecz
3. Majkut Adrian - San Wierzawice - 3 mecze
4. Kwaśnik Andres - Łęg Kopcie - 3 mecze
5. Tarnowski Rafał - Płomień Trześń - 1 mecz
6. Fąfara Dominik - Rotunda Krzeszów - 2 mecze
7. Maruszak Maciej - Brzóza Królewska - 3 mecze
8. Kowalik Adrian - Radosan Radomyśl - dyskwalifikacja do 26.04 2020 r.

Kary z kolejek – 29.04.2018 r. i 3.05.2018 r.
9. Sikora Krystian - Rzeczyca Długa - 2 mecze
10. Samborski Marcin - Wola Rzeczycka - 5 meczy oraz wezwanie na komisję dyscypliny w dniu 10.05.2018 g.17:30
11. Betleja Kamil - Orzeł Rudnik - 3 mecze
12. Guściora Kamil - OKS Mokrzyszów - 1 mecz
13. Pieniek Konrad - Górnowia Górno - 1 mecz
14. Balmas Łukasz - Kępie Zaleszańskie - 3 mecze

Czytaj Więcej...

<< Poprzednia strona 1 2 3175 176 177 Następna strona >>
copyright: Podokręg Stalowa Wola

Projekt i realizacja: Klusmen.pl